- ინტერნაციონალიზაციის პოლიტიკა
ერასმუს+ პროექტი „ვირტუალური გაცვლები მსოფლიოს სხვა სპეციფიკურ რეგიონებში“ Virtual Exchanges with other specific regions in the world, 2023-2025.
- ერასმუს+ პროექტი „ვირტუალური გაცვლები მსოფლიოს სხვა სპეციფიკურ რეგიონებში“ Virtual Exchanges with other specific regions in the world, 2023-2025.
- ღონისძიებები
ფსიქოლოგიური კონსულტაციის ცენტრების შექმნა სტუდენტებისთვის საქართველოს უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებებში E-PSY (617980-EPP-1-2020-1-GE-EPPKA2-CBHE-SP) - Establishment of Psychological Counselling Centers at Georgian HEIs for Students E-PSY (617980-E
- ფსიქოლოგიური კონსულტაციის ცენტრების შექმნა სტუდენტებისთვის საქართველოს უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებებში E-PSY (617980-EPP-1-2020-1-GE-EPPKA2-CBHE-SP) - Establishment of Psychological Counselling Centers at Georgian HEIs for Students E-PSY (617980-E
- საქართველოს უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებებში სტუდენტებისთვის ფსიქოლოგიური კონსულტაციის ცენტრების შექმნა“ (E-PSY – Establishment of Psychological Counseling Centers at Georgian HEIs for Students)
- ჟან მონეს მოდული (ჟან მონეს აქტივობები - Erasmus+ Program (ERASMUS) ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH - CSREU) - პროექტი: 101083295 — CSREU